پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
تیر 14, 1402
410 بازدید

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها متن پیام به شرح زیر است بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ نامگذاری چهاردهم تيرماه به عنوان روز«شهرداری […]

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

متن پیام به شرح زیر است

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

نامگذاری چهاردهم تيرماه به عنوان روز«شهرداری و دهياری» فرصت مناسبی است تا ضمن تقدیر از فعاليت های تلاشگرانه و خالصانه خادمان مردم در این عرصه ، به ارزيابی عملکرد اين نهادهای اجتماعی با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
این دو نهاد یعنی شهرداری و دهیاری ارتباط مستقیمی با مردم دارند و در نگاهی فراتر و تاثیر گذار تر نقش سازنده‌ای در توسعه و آبادانی کشور ایفا می نمایند.

وظیفه ما خادمان مردم در شهرداری ها و دهیاری ها این است که با برنامه ریزی و اجرای اقدامات موثر در شهرها و روستاها و ارائه خدمات مطلوب به جامعه گام های مثبتی در جهت برقراری عدالت ، رشد و پیشرفت شهرها و روستاها برداریم.

اینجانبان با تبریک این روز به تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری، از تلاش‌های همکاران خود در شهرداری مجلسی که با ارائه خدمات مطلوب به عموم شهروندان موجب رشد و پیشرفت شهر می‌شوند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و از خداوندمتعال توفیق روز افزون توأم با سعادت و بهروزی را برای این افراد زحمت‌کش خواستاریم».

حمیدرضا رجبی شهردار
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرعلامه مجلسی(ره)
۱۴ تیرماه ۱۴۰۲

 

/انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,