پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار
مرداد 17, 1402
432 بازدید

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار متن پیام به شرح زیر است بسم الله الرحمن الرحیم هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه […]

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار

متن پیام به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم
هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم میزنند.
خبرنگاران از آن رو که “حق جو” و “حق پو” میباشند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند.خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین میباشند.
خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.

روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با پیکار و مبارزه و با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در صحنه های نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارک و خجسته باد..

اینجانبان نیز بر خود واجب میدانیم تا در هفدهمین روز از ماه مرداد۱۴۰۲ ضمن ارج نهادن به تلاشهای این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مبارکه بعمل آوریم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی موفق و مؤید باشید.

حمیدرضا رجبی شهردارمجلسی
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر علامه مجلسی(ره)
۱۷مرداد ۱۴۰۲

 

 

/انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,