بیانیه مدیریت شهری شهرداری مجلسی درپی محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونسیتی اسرائیل

بیانیه مدیریت شهری شهرداری مجلسی درپی محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونسیتی اسرائیل
مهر 26, 1402
288 بازدید

بیانیه مدیریت شهری شهرداری مجلسی درپی محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونسیتی اسرائیل بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ […]

بیانیه مدیریت شهری شهرداری مجلسی درپی محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونسیتی اسرائیل

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلا
جنایت جنگی و رذالت بی‌شرمانه رژیم صهیونیستی بار دیگر برای آنان که خود را در برابر جنایات فجیع این قاصبان خونخوار به خواب زده‌اند مشخص شد و اینبار اقدام به حمله وحشیانه به بیمارستان المعمدانی غزه با نسل کشی مردم مظلوم و کشتار صد ها مرد و زن و کودک بی گناه نمود و چهره کریه و خبیث خود را بیش از پیش در منظر جهانیان نشان داد.
فاجعه قتل عام بیش از ۱۰۰۰ نفر در بیمارستان المعمدانی و در ادامه بیش از ۱۰ روز حملات سنگین و به شهادت رسیدن هزاران نفر از ساکنان و صاحبان اصلی فلسطین اشغالی به دست حیوان‌صفتانی درنده در مقابل چشمان جهانیان به راحتی به وقوع می‌پیوندد و در مقابل این مظلومیت تاریخی ، جز جبهه مقاومت اسلامی هیچ دولتی موضع نمی‌گیرد.
اصول اخلاقی و انسانی و قوانین بین‌المللی به دست عده‌ای کودک‌کُش لگد مال می‌شود و بی‌شرمانه از هیچ عمل غیرانسانی برای رسیدن به مقاصد شوم خود دریغ ندارند و هیچ نهاد بین‌المللی این فجایع را محکوم نمی‌کند.
تالم و تأثر واژگان کوچکی است بر مصیبت این فجایع، قلب‌هایی که از شدت خشم و نفرت فشرده می‌شوند و با چشمانی که اشک‌بار، از حنجره‌ها بغض “مرگ بر اسرائیل” طنین‌انداز می‌شود.
به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی تاب تحمل این جنایات را نخواهند داشت و با یاری خداوند متعال درس عبرتی به این قوم‌الظالمین خواهند داد و برای برچیده شدن لوث وجود اسرائیل غاصب از صحنه روزگار و فتح قدس ، مسیر را هموارتر خواهند کرد. انشاالله

بدون تردید تکرار این جنایات، مُهر تأیید دیگری بر ماهیت خودکامگی این رژیم جعلی و اشغال‌گر است و مدیریت شهری شهرداری مجلسی وظیفه خود می‌داند که ضمن اعلام حمایت از منادیان آگاهی و روشنگری در غزه و کرانه باختری، کشتار آن‌ها را محکوم کرده و در احقاق حقوق طبیعی مردم غزه با آزاداندیشان جهان هم صدا شود.

(روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرعلامه مجلسی(ره))

 

/انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , ,