پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت هفته دفاع مقدس
شهریور 31, 1402
260 بازدید

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت هفته دفاع مقدس متن پیام به شرح زیر است بسم الله الرحمن الرحیم هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار […]

پیام تبریک مدیریت شهری شهرداری مجلسی به مناسبت هفته دفاع مقدس

متن پیام به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)
دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرافرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت راد مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

اینجانبان فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمایانگر دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم بر افراشته اسلام و قرآن است را به همه ملت شهید پرور ایران اسلامی، علی الخصوص مردم همیشه در صحنه، جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده معزز شهداء در شهر علامه مجلسی (ره)، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سر بلندی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری مسالت می نمائیم.

حمیدرضا رجبی شهردار مجلسی
رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر علامه مجلسی (ره)
31شهریورماه1402

 

/انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , ,