برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان مبارکه به میزبانی شهر مجلسی

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان مبارکه به میزبانی شهر مجلسی
اسفند 14, 1401
719 بازدید

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرمجلسی(ره) برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان مبارکه به میزبانی شهر مجلسی در این جلسه مجید ترابی معاون فرماندار ضمن تبریک ولادت حضرت […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرمجلسی(ره)

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان مبارکه به میزبانی شهر مجلسی

در این جلسه مجید ترابی معاون فرماندار ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به اعضای حاضر در جلسه ، در خصوص لازم الاجرا بودن مصوبات این شورا ، برای کلیه ی ادارات و ارگان ها تاکید کرد و خواستار اجرای هرچه سریعتر مصوبات قبلی شد.
همچنین این نکته را متذکر شد که کلیه ی ادارات و ارگان ها ملزم به پیگیری تامین مالی پروژه های خود از طرف وزارتخانه های ذیربط هستند و نباید منتظر تامین بودجه ای از طرف شرکت های شهرستان باشند.
در ادامه مهندس طائی نماینده ی اداره ی راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خواستار مشخص شدن سهم شرکت های شاخص شهرستان در میزان استفاده از زیرساخت های جاده های شهری و بین شهری شد و در این باره گفت: هزینه کردن شرکت های شاخص شهرستان مانند فولاد مبارکه در بهبود و ارتقاء جاده های مواصلاتی شهرستان هیچ ارتباطی با مسئولیت های اجتماعی ندارد بلکه این جاده ها بستری برای فعالیت شرکت ها هستند که باید به میزان بهره برداری از آن ، سهم خود را در حفظ ونگهداری از آن پرداخت کنند.
حمیدرضا رجبی شهردار مجلسی نیز در این جلسه به مشکل حمل و نقل بین شهری این شهر اشاره کرد که مورد اعتراض شدید شهروندان نیز قرار گرفته است . وی در این باره گفت:اگرچه شهرداری مجلسی در خصوص حمل و نقل بین شهری هیچگونه مسئولیتی ندارد و انجام این خدمت توسط شهرداری با توجه به ضرورت و نیاز شدید شهروندان بوده است و حتی از طرف نهاد های بالادستی جهت انجام این خدمت ، تذکر دریافت کرده است اما با تمام توان تلاش کرده ایم که این خدمت به خوبی انجام گیرد. از طرف دیگر سیستم شهرداری از نظر مالی توان توسعه، افزایش یا بهبود اتوبوس ها را ندارد و از ادارات مسئول خواهشمندیم به مسئولیت قانونی خود در این زمینه عمل کنند.

شهردار مجلسی در ادامه به خسارت فراوان صنایع بزرگ اطراف به زیرساخت های شهری اشاره کرد که اصلاح آن به حداقل 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

/انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , ,